Horká novinka v AC BALUO! Chytré náramky do vody

5. 6. 2018    |    Délka čtení: 3 min

Vážení klienti Aplikačního centra BALUO,

 

s radostí si Vám dovolujeme oznámit, že můžete jako vůbec první v ČR využívat chytrých náramků v našem testovacím bazénu Aplikačního centra BALUO.

Jedná se o horkou novinku, kterou můžou nově ZDARMA využívat registrovaní klienti AC BALUO. S chytrým náramkem si již nebudete muset pamatovat, kolik délek jste naplavali, kterým stylem, jak dlouho jste plavali! Tyto funkce a mnohá další data můžete sledovat přímo v bazénu nebo následně vyhodnocovat v jednoduché aplikaci v mobilu či na PC. 

Jak začít používat naše chytré náramky je zcela jednoduché, stačí se informovat na recepci při jakémkoliv typu Vaší aktivity v bazénu.

 

 

Těšíme se na setkání

 

Tým Aplikačního centra BALUO

AC BALUO na Facebooku

22. 6. 2018
Až si během soboty půjdete do pavilonu A vyzvednout své startovní číslo na #olhalf - Mattoni Olomouc Half Marathon 2018, stavte se u našeho stánku – je hned za rohem, zdarma vám změříme nejen tělesné složení ;-)
11. 6. 2018
Vážení klienti, rádi bychom Vám představili nové unikátní TRX Studio, které jsme pro Vás ve spolupráci s naším partnerem otevřeli minulý týden. Jedná se o první realizaci řady TRX Studio Line v rámci Česka a Slovenska. Zde nově probíhají veškeré lekce TRX a funkčního tréninku. Více informací na našem webu a FB stránce studia.
6. 6. 2018
Horká novinka v AC BALUO! S radostí si Vám dovolujeme oznámit, že naši registrovaní klienti AC BALUO mohou jako vůbec první v ČR využívat zdarma chytrých náramků SWIMTAG v našem testovacím bazénu. S chytrým náramkem si již nebudete muset pamatovat, kolik délek jste naplavali, kterým stylem, jak dlouho jste plavali atp.! Tyto a mnohá další data můžete sledovat přímo v bazénu nebo následně vyhodnocovat v jednoduché aplikaci v mobilu či na PC. #seeyourswim #Swimtag #prvnívČR #FTK #ACB Více informací se dozvíte na recepci nebo také zde: https://www.acbaluo.cz/blog/horka-novinka-v-ac-baluo-chytre-naramky-do-vody
4. 6. 2018
Ze sobotního 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018, foto Martin Višňa, Fakulta tělesné kultury UP
2. 6. 2018
Jeden záběr z 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018 aneb měli jsme u nás dnes trochu vydýcháno :-) P.S.: další fotky po neděli...
1. 6. 2018
Představujeme vám vítěze 9. ročníku Soutěž Podnikavá hlava. Gratulujeme vítězům, obzvláště pak projektu Obleon od Jan Lavrinčík a Kryštof Skutka v kategorii ZDRAVÍ-POHYB-SPORT. Těšíme se na spolupráci. ??? #podnikavahlava #FTK #ACB #olomouc #vtpup #startup
30. 5. 2018
Už v sobotu!