TRX studio

Originální TRX studio zaměřené na funkční trénink, které je největším studiem TRX v ČR!

Skupinové lekce

Malé tréninkové skupiny jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně. Ať už máte cíl zhubnout, zesílit zvýšit kondici nebo dosáhnout lepší tělesné kompozice, vhodně zvoleným nastavením intenzity a obtížnosti toho na skupinové lekci můžete hravě dosáhnout.

Uzavřené skupiny

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete společně pracovat na své kondici? Máte možnost využít uzavřenou tréninkovou skupinu jen pro sebe. Kurz obsahuje 10 lekcí, které přizpůsobíme vašim nárokům.

Individuální lekce

Chcete cvičit sami, pod drobnohledem zkušeného lektora, který vám udělá trénink na tělo a budete spolu systematicky pracovat na vaší kondici? Právě pro vás je individulní trénink vhodný.

 

 

TRX Studio je vybaveno nejnovějšími pomůckami z produkce TRX. Tedy závěsným systémem TRX, TRX Rip trainererem, Kettlebelly, lodními lany GunEx, slambally.

 

PRO KOHO

Cvičení na TRX je vhodné pro sportovce i začínající sportovce. Cvičíte s vlastní váhou a zapojíte hluboké stabilizační svaly, které se nezapojují při většině typů posilování. Díky tomu zlepšíte koordinaci a komplexní rozvoj těla. Cvičení na TRX je velice efektivní pro zvyšování kondice a kvalitní rozvoj svalového aparátu. 

Cvičení v TRX studio je možné bez nutnosti registrace do AC BALUO!

Rezervace pro registrované klienty AC BALUO online na www.acbaluo.cz nebo telefonicky na čísle +420 585 636 710 pro neregistrované klienty.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 602 449 991

 

ROZVRH LEKCÍ A REZERVACE

Registrovaní klienti, kteří mají kartu BALUO se mohou přihlásit do KLIENTSKÉ ZÓNY, kde je rozvrh a rezervace funkční. Pro informace o rozvrhu prosím využijte také níže uvedený rozpis. Děkujeme za pochopení. 

ROZVRH OD 14. 9. 2020

 

 

NAŠI TRENÉŘI

Petra

Tomanková

Radek

Tomanek

Petra

Krejčí

Filip

Šváb

Sport ji provází v různých formách od dětství. Tuto zálibu proměnila ve studiu na FTK UP v Olomouci. Absolvovala školení zaměřená na TRX a funkční trénink a má dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí TRX.

Vede skupinové lekce TRX a osobní tréninky.

Absolvoval studium FTK UP v Olomouci a občas si jde zaplavat, projet se na kole a sem tam proběhnout. Každopádně bez TRX neudělá ani krok.

V TRX vidí komplexnost fyzické připravenosti ke každodennímu životu i vrcholovým výkonům.

Vede kruhové tréninky a osobní tréninky.

Jejím osudovým sportem je házená. 15 let aktivně hrála, poté se jako trenérka mládeže starala o výchovu další generace házenkářů. Když nastal čas dát si od házené pauzu, propadla kouzlu TRX a funkčních tréninků. Ve zbytku svého volného času se ráda proběhne.

Vede skupinové lekce TRX a lekce funkčních tréninků pro mladé házenkáře.

Řídí se heslem Když něco děláš, tak to dělej naplno!

Filipovo sportovní srdce patří kanoistice. Díky vrcholové přípravě má zkušenosti s různými druhy tréninku na všech úrovních pokročilosti. Je úspěšným českým olympionikem a reprezentantem v rychlostní kanoistice. Vystudoval FTK UP v Olomouci.
Filip vede osobní tréninky a skupinové lekce.
 

CENÍK TRX Studio

 
SLUŽBA CENA
Skupinové lekce                                                                          100 Kč
Zvýhodněné vstupné (studenti a zaměstnanci FTK UP) 90 Kč
Permanentka na 11 vstupů 1000 Kč
Zvýhodněná permanentka na 11 vstupů (studenti a zaměstnanci FTK UP)  900 Kč
Osobní trénink 300 Kč
Trénink pro 2 osoby 400 Kč
  
 

     

Fotogalerie