TRX studio

Originální TRX studio zaměřené na funkční trénink, které je největším studiem TRX v ČR!

Skupinové lekce

Malé tréninkové skupiny jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně. Ať už máte cíl zhubnout, zesílit zvýšit kondici nebo dosáhnout lepší tělesné kompozice, vhodně zvoleným nastavením intenzity a obtížnosti toho na skupinové lekci můžete hravě dosáhnout.

Uzavřené skupiny

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete společně pracovat na své kondici? Máte možnost využít uzavřenou tréninkovou skupinu jen pro sebe. Kurz obsahuje 10 lekcí, které přizpůsobíme vašim nárokům.

Individuální lekce

Chcete cvičit sami, pod drobnohledem zkušeného lektora, který vám udělá trénink na tělo a budete spolu systematicky pracovat na vaší kondici? Právě pro vás je individulní trénink vhodný.

 

 

TRX Studio je vybaveno nejnovějšími pomůckami z produkce TRX. Tedy závěsným systémem TRX, TRX Rip trainererem, Kettlebelly, lodními lany GunEx, slambally.

 

PRO KOHO

Cvičení na TRX je vhodné pro sportovce i začínající sportovce. Cvičíte s vlastní váhou a zapojíte hluboké stabilizační svaly, které se nezapojují při většině typů posilování. Díky tomu zlepšíte koordinaci a komplexní rozvoj těla. Cvičení na TRX je velice efektivní pro zvyšování kondice a kvalitní rozvoj svalového aparátu. Cvičení v TRX studio je možné bez nutnosti registrace do AC BALUO!

 

ROZVRH LEKCÍ A REZERVACE od 17.5.2021

Pro rezervaci lekcí se, prosím, zaregistrujte do nového rezervačního systému: https://trxolomouc.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/

REZERVACE

Po dobití kreditu budete moci lekce rezervovat. Kredit můžete dobíjet ve výši 1400 Kč na 11 vstupů na skupinové lekce, nebo 140 Kč pro jednotlivé lekce. Vstupy ze stávajících permanentek Vám budou po registraci doplněny.

Pro rezervaci bez kreditu nás kontaktujte e-mailem: trxstudio@seznam.cz, nebo na telefon: 602 449 991. 
 
V případě dotazů se na nás obraťte na výše uvedených kontaktech a vše vyřešíme.
 

ROZVRH LEKCÍ ZDE

 

NAŠI TRENÉŘI

Petra

Tomanková

Radek

Tomanek

Petra

Krejčí

Sport ji provází v různých formách od dětství. Tuto zálibu proměnila ve studiu na FTK UP v Olomouci. Absolvovala školení zaměřená na TRX a funkční trénink a má dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí TRX.

Vede skupinové lekce TRX a osobní tréninky.

Absolvoval studium FTK UP v Olomouci a občas si jde zaplavat, projet se na kole a sem tam proběhnout. Každopádně bez TRX neudělá ani krok.

V TRX vidí komplexnost fyzické připravenosti ke každodennímu životu i vrcholovým výkonům.

Vede kruhové tréninky a osobní tréninky.

Jejím osudovým sportem je házená. 15 let aktivně hrála, poté se jako trenérka mládeže starala o výchovu další generace házenkářů. Když nastal čas dát si od házené pauzu, propadla kouzlu TRX a funkčních tréninků. Ve zbytku svého volného času se ráda proběhne.

Vede skupinové lekce TRX a lekce funkčních tréninků pro mladé házenkáře.

Řídí se heslem Když něco děláš, tak to dělej naplno!

 

CENÍK TRX Studio

 
SLUŽBA CENA
Skupinové lekce                                                                          140 Kč
Permanentka na 11 vstupů 1400 Kč
Osobní trénink 300 Kč
Trénink pro 2 osoby a více (cena za osobu) 250 Kč
  
 

     

Fotogalerie