TRX studio

Originální TRX studio zaměřené na funkční trénink, které je největším studiem TRX v ČR!

Skupinové lekce

Malé tréninkové skupiny jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně. Ať už máte cíl zhubnout, zesílit zvýšit kondici nebo dosáhnout lepší tělesné kompozice, vhodně zvoleným nastavením intenzity a obtížnosti toho na skupinové lekci můžete hravě dosáhnout.

Uzavřené skupiny

Jste parta přátel nebo kolegů a chcete společně pracovat na své kondici? Máte možnost využít uzavřenou tréninkovou skupinu jen pro sebe. Kurz obsahuje 10 lekcí, které přizpůsobíme vašim nárokům.

Individuální lekce

Chcete cvičit sami, pod drobnohledem zkušeného lektora, který vám udělá trénink na tělo a budete spolu systematicky pracovat na vaší kondici? Právě pro vás je individulní trénink vhodný.

 

 

TRX Studio je vybaveno nejnovějšími pomůckami z produkce TRX. Tedy závěsným systémem TRX, TRX Rip trainererem, Kettlebelly, lodními lany GunEx, slambally.

 

PRO KOHO

Cvičení na TRX je vhodné pro sportovce i začínající sportovce. Cvičíte s vlastní váhou a zapojíte hluboké stabilizační svaly, které se nezapojují při většině typů posilování. Díky tomu zlepšíte koordinaci a komplexní rozvoj těla. Cvičení na TRX je velice efektivní pro zvyšování kondice a kvalitní rozvoj svalového aparátu. Cvičení v TRX studio je možné bez nutnosti registrace do AC BALUO!

 

ROZVRH LEKCÍ A REZERVACE

Pro rezervaci lekcí se, prosím, zaregistrujte v našem rezervačním systému: https://trxolomouc.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/

REZERVACE

 

Pro rezervaci bez kreditu nás kontaktujte e-mailem: trxstudio@seznam.cz, nebo na telefon: 602 449 991. 

 
V případě dotazů se na nás obraťte na výše uvedených kontaktech a vše vyřešíme.
 

ROZVRH LEKCÍ ZDE

 

NAŠI TRENÉŘI

Petra

Tomanková

Radek

Tomanek

Sport ji provází v různých formách od dětství. Tuto zálibu proměnila ve studiu na FTK UP v Olomouci. Absolvovala školení zaměřená na TRX a funkční trénink a má dlouholeté zkušenosti s vedením lekcí TRX.

Vede skupinové lekce TRX a osobní tréninky.

Absolvoval studium FTK UP v Olomouci a občas si jde zaplavat, projet se na kole a sem tam proběhnout. Každopádně bez TRX neudělá ani krok.

V TRX vidí komplexnost fyzické připravenosti ke každodennímu životu i vrcholovým výkonům.

Vede kruhové tréninky a osobní tréninky.

 

CENÍK TRX Studio

 
SLUŽBA CENA
Skupinové lekce                                                                          160 Kč
Permanentka na 11 vstupů 1600 Kč
Osobní trénink 500 Kč
Trénink pro 2 osoby 300 Kč/osoba
Trénink pro 3 osoby 250 Kč/osoba
 
Pozn.: Platnost permanentky a kreditu je 6 měsíců od zakoupení.
 

     

 

Fotogalerie